کلاریکو - تصویر - متن

شرکت راک صنعت پارس


شركت مهندسي راك صنعت پارس در سال 1382 فعاليت خود را آغاز نموده است و با داشتن سابقه درخشان و استفاده از امكانات و تجربيات كارشناسان و مشاوران متخصص در زمينه ارائه خدمات مهندسي شامل طراحي، نظارت بر طرحهاي صنعتي و نصب و راه اندازي ماشين آلات صنعتي در بخش هاي مختلف صنایع نساجي، شيميایي، تبدیلي، دارویي و غذایي فعالیت می کند. لازم به ذكر است این شركت پس از برقراری جلسات هماهنگی جهت شناسایي نيازهاي فني موسسات و شركت ها و با بهره گيري از توان علمي و عملي كارشناسان مجرب، پروژه هاي متنوعي در حوزه هاي مختلف از قبيل تهيه گزارشات توجيهي فني-اقتصادي، تعيين و بررسي وضعيت بهره وري، اجرا و بهره برداري طرح هاي بزرگ صنعتي، برنامه ریزي توليد و...انجام داده و با مجموعه هاي مختلف خصوصي و دولتي همکاری کرده است.

فرهنگ کاری این شركت، تكيه بر دانش و تجربه، سخت كوشي همه كاركنان، كارشناسان و مدیران شركت در جهت اهداف شركت مي باشد. دانش مداري و سخت كوشي، اعتماد به نفس لازم را به منظور اجراي موفق پروژه هاي گوناگون، با لِحاظ دشواري ها و مخاطرات پيدا و پنهان آنها، فراهم مي آورد. سرمایه گذاري در پژوهش هاي كاربردي، ميدان دادن به خلاقيت و نوآوري، و پرهيز از ورود به كارهاي تكراري، یكي دیگر از پایه هاي فرهنگ كاري این شركت است.

 در سال هاي اخير به به منظور پاسخ گویي به نياز اكثر واحدهاي صنعتي در زمينه پشتيباني تجاري، این شركت با توسعه حوزه فعاليت خود نسبت به بهره برداري از ظرفيت هاي تخصصي و بکارگیری ارتباطات بين المللي به منظور تامين ملزومات صنعتي شامل ماشين آلات، تجهيزات صنعتی، تامین قطعات مصرفی و مواد اوليه نيز اقدام نموده است همچنین از دستاوردهای کسب شده میتوان به مطالعه و اجرای بیش از 70 پروژه در زمینه های مختلف صنعتی منجمله  نساجی خوی، گروه کارخانجات کویر سمنان، مجتمع نساجی و پوشاک سبلان پارچه، نساجی فردوس و... اشاره کرد.